Tallinna Lauluväljakul 5.-6. mail toimuva toidumessi “Sööma!” raames osalevad esmakordselt Mahe-Eesti ehk Organic Estonia egiidi all ühistelgiga Eesti maheettevõtjad. Oma tooteid tutvustavad HeyDay, Saidafarm, La Muu, Ampstükk, RemedyWay, Must Küüslauk, Chaga Health ja Biomenu maheköök. Veel on mõned vabad kohad.

Messil osalemine on Mahe-Eesti liikumise esimene suurem samm avalikkuse ees eesmärgiga viia kokku kodumaised mahetootjad, väärindajad ja tarbijad, suurendada Eesti mahetoodangu ekspordiosakaalu ning tutvustada maailmale Eestit kui riiki, kus mahetooted ja -mõtlemine on normaalne ja hinnas.

Koostöös EAS-iga on külla oodata nii välismaised mahetoodete ostujuhte kui Eesti Peakokkade Ühenduse esindust. Oodatud on eelkõige ka mahesaaduste kasvatajad, kes soovivad leida oma toorainele tellimusi.

Ettevõtjale: julgustame kõiki omatoodanguga maheettevõtjaid osalema – veel on kohti telgis! Organic Estonia ühistelk sisaldab head asupaika messi peatänaval ja meediakajastust. Osalema on oodatud kõik, kel on plaanis laiendada mahetootmist nii kodumaisel turul kui ka välisturgudel. Teiste messil osalejate ja programmiga saab tutvuda siin: http://www.toidumess.ee/

Kuna messi külastamine on tasuta, on oodata rohket publikut.

Olete oodatud registreeriuma messile Organic Estonia telki:

Helen Arusoo, Organic Estonia messikorralduse projektijuht
helen.arusoo@gmail.com
tel 56911921

Liisa Taul, Organic Estonia messikorralduse projektijuht
liisataul@gmail.com
tel 5566 1974