Jõudsime maheettevõtjatega Taani visiidilt tagasi. Tähistame kevadhooaja lõppu ja oma 4. sünnipäeva.

 

Organic Estonia on Taani visiidilt tagasi ja 26. juunil kohtusime oma superägedate ettevõtjatega. Tegime koos kokkuvõtte äsjasest Taani visiidist, kuhu mahtusid B2B kohtumised Eesti Suursaatkonnas Kopenhaagenis ja Taani lipu Dannebrog 800. aastapäeva tähistamine festivaliga Vordingborgis.

B2B kohtumistel Eesti saatkonnas osalesid Chaga OÜMagusameistrid OÜMust Küüslauk OÜSaidafarm OÜPajumäe Talu OÜMoe OÜLiivimaa Lihasaaduste Wabrik OÜTõrvaaugu Mahe Talu OÜAmoor OÜ ja Sirloin OÜ.

Vordingborgis tähistati Taani lipu väärikat aastapäeva uhke rahvapeo ja festivaliga, kuhu oli üles pandud ka Eesti ala. Teiste Eesti ettevõtete hulgas olid väljas ka Organic Estonia ja meie tublid maheettevõtjad koos oma toodete väljapanekuga.

Ja hooaja lõpetamise grande finale – Organic Estonia on nüüdseks juba 4 aastane! Nagu ütles sünnipäeval Siim Kabrits, Organic Estonia üks juhtidest – Organic Estonia paistab juba silma, me teeme õiget asja, meil on juba olemas pidevalt kasvav liikmeskond ja toetajad ning meie püüdlused ja eesmärgid liiguvad samas rütmis ühiskonna muutuvate ootuste ja vajadustega.

Sünnipäeva õnnesoovid Organic Estonia 41 liikmele, kogu organicu vaprale tiimile, meie sõpradele, toetajatele ja kõigile mahemeelsetele eestimaalastele!