Otsime koos oma liikmetega mahe- ja loodustoodetele eksporditurge. Ekspordi pilootprojektiga liitunud ettevõtetega pidasime 30. aprillil nõu teemal “Organic Estonia ekspordiprojekt: London – Taani – Saksamaa”. Tegime ettevõtete esindajatele algatuseks vaheülevaate projekti seisust ning 7.-9.04 Londoni visiidil kuuldust ja nähtust.

Meie Londoni visiidist saab pikemalt lugeda artiklitest “Organic Estonia tutvustas Eesti maheetevõtjate tooteid Londonis Eesti Suursaatkonnas” ja “Mahetoodete eksporditurg: London”.

 

Pikemalt peatusime seekord turundusüritustel ja -tegevustel suvel Taanis, kus meil on plaanis ja töös järgmised tegemised:
13.06 – B2B üritus Eesti Suursaatkonnas Taanis, kus ettevõtted kohtuvad oma toodete tutvustamiseks silmast-silma kohalike müügiesindajatega. B2B üritusele ootame ettevõtjaid, kes esindavad järgmiseid tootekategooriaid: toidulisandid ja maitseained; piimatooted; joogid ja mahlad ning lihatooted.

14.-15.06 – Tähistatame koos Eesti Suursaatkonnaga Taani lipu päeva, mille raames toimub festivalil ja laat Vordingborgis. Festivalil on Eesti ala, kus Organic Estonia saab ka oma ala, kus meie ettevõtted saavad oma tooteid tutvustada/müüa.

Lisaks Organic Estoniale ja meie liikmetele on Taani lipu päeva üritustele Vordingborgis tulemas ka Olde Hansa, Eesti Disaini Maja, LuminaNordica OÜ ja veel mõned eesti ettevõtted.

 

 

 

 

Turuarendustoetuse abiga rahastatud tegevus