Eesti ühisstend kutsus mahemessil Biofach juba eemalt vaatama – rohelised puud mõjuvad rahustavalt ja eripäraselt. Puudust võis tunda aga lipuvärvidest, millest ka suurimad riigid nagu Kanada, Prantsusmaa, Ameerika Ühendriigid ja Ühendkuningriik oma väljapanekutes polnud loobunud. Lipuvärvid olgu ikka au sees!

Organic Estonia meeskond külastas 30. korda toimuvat Euroopa vanimat mahemessi Biofach, mis toimus13.-16. veebruaril Nürnbergis Saksamaal. Kümne halliga suurel üritusel on Toiduliidu korraldatud Eesti ettevõtete ühisstend väljas hallis 4A, kohe leedukate ja rumeenlaste lähedal.

Ühisstendiga on messil väljas viis Eesti mahetootjat: Loov, Chaga Health, Küllus, Magusameistrid ning Salvest. Huvitavate toodete hulgas oli Eesti väljapanekus Chagalt kuusevõrsepulber ja männikasvupulber, Magusameistritelt imekaunid käsitööśokolaadid, Salvestilt Smushie superjooke ning ettevõtetelt Loov ja Küllus marjapulbreid ja kontsentraate.

Eesti ühisstendi mõjus kenasti – väljapaneku visuaalis domineerisid rohelised kuused ja männid ning järvesilmad – sinised lauad, mille taga oli hea klientidega kõnelusi pidada.

Organic Estonia meeskond Siim, Krista, Helen ja Joel Eesti väljapaneku ees Biofachil.