Meil on suurepärane uudis! Organic Estonia liige maheettevõte Mulieres OÜ sai Tallinna Ettevõtluskonkursi auhinna!

Ökouuendus 2018: Looduslike puhastusvahendite tootja Mulieres

Ettevõte on teinud revolutsiooni koduste puhastusvahendite vallas. Mulierese toodete aluseks on looduslikud tensiidid, mille kõige levinumaks esindajaks on roheline seep ja seega on tooted ka biolagunevad.

Üheskoos hoitakse  Läänemere ja inimeste tervist, hoolitsetakse selle eest, et jäägid nagu pakend ja pesuvesi oleksid ohutud ka keskkonnale. Seetõttu on võetud kasutusse ökopakend, kus pakendi tootmisel on kasutatud paberitööstuse jääke.

Tallinna Ettevõtluskonkurss on osa igasügisesest Tallinna Ettevõtluspäevast, mis toimus tänavu 2. oktoobril. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 15. korda, selle aasta läbiv teema onEttevõtlus 100“. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

Konkursi kõik võitjad on avaldatud Tallinna ettevõtluspäeva kodulehel: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/selgusid-tallinna-parimad-ettevotlusteod/.