Lõuna-Eesti Toidukonverents: hea sisu paremasse vormi

Lõuna-Eesti Toidukonverents on mõeldud Sulle, armas toiduasjaline – kes Sa soovid laiendada oma silmaringi kuulates huvitavaid ettekandeid oma ala asjatundjatelt, kohtuda ja ideid vahetada teiste Lõuna-Eesti toidutootjate, -pakkujatega !

Konverentsi seekordne alampealkiri on HEA SISU PAREMASSE VORMI!

Konverentsil osalemise tasu 16 EUR, mille eest kaetakse osaliselt konverentsi korraldusega soetud kulusid.

Päevakava on järgmine:
09.30 Kogunemine, hommikukohv
10-12.00 I osa
•Avasõnad
•Toode kui BRÄND ja kuidas seda luua – Leslie Laasner, muusik, reklaamibüroo Utopia osanik (www.utopia.ee)
•Neuroturundus – Andres Kuusik, TÜ Majandusteaduskond, turunduse õppetooli juht
12.00-13.00 LÕUNA
13.00- 14.30 II OSA:
•Edulood ja ämbrid
– Nopri re-bränding (miks re-brändivad)
– Andre Farm juustud (edulugu kui ämber)
•Nutikad pakendid toiduainetööstuses ja Tactical Foodback’i kaasus. Peeter Laurson, Eesti Maaülikool, Polli aiandusuuringute keskus ja Tiit Rosenberg, Tactical Solution OÜ juht- omanik (http://tacticalfoodpack.com/)
14.30-15.00 Kohvipaus
15.00 – 16.30 III osa
•Koduleht – kellele ja miks. Kuidas vallutada maailm ilma suurte kulutusteta. Priit Pedastsaar, loov- ja prototüüpimisagentuuri Elixir juht ja ideoloog, aianduse doktor, start-up ettevõtte Click & Grow virtuaalaednik/ arendusjuht www.elixir.ee
•Kokkuvõte, lõppsõna

Registreerimine kuni 4. septembrini siin (https://goo.gl/forms/Td6Pcdr77gX8VgTp2).
Info üleval ka Tartu Ärinõuandla kodulehel http://www.tartu.ee/arinouandla/louna-eesti-toidukonverents-koikidele-vaikestele-ja-suurematele-toidutootjatele-pakkujatele

Lõuna-Eesti Toidukonverentsi rahastatakse osaliselt Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ m eetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks (PATEE)“, ehk Tartumaa tööhõivekava rakendamise raames.