Palume oma liikmetelt tagasisidet 2019. aastal tehtu kohta!

 

2019. aasta oli Organic Estoniale uute suurte alguste aasta ning ka suur õppimiste aasta.

2019 oli esimene täisaasta mahemajanduse ettevõtete katus- ja esindusorganisatsioonina, käivitasime koos oma ettevõtetega ekspordiprojekti EAS-i toetusel, alustasime aktiivselt koostööd Eesti Suursaatkondadega Kopenhaagenis ja Londonis, aasta keskel tõime välja veebipõhise ühisturundusplatvormi oma liikmete toodete ühisturunduseks eksporditurgudel, tegime koos ettevõtetega esimesed B2B turundusseminarid koos ekspordituru ostujuhtide ja müügiesindajatega Kopenhaagenis ja Malmös, osalesime ettevõtetega Taani lipu 850. aastapäeva tähistamise üritustel Taanis, alustasime koostööd Tartu Ärinõuandlaga ning viisime ühiselt 30 mahemajanduse ettevõtet sügisel Malmö messile, alustasime Organic Estonia brändingu ja kodulehe uuendamisega.

Tegevusi ja plaane saime ellu viia vastavalt selle aasta võimalustele, mis me kõik ka kuhjaga ära kasutasime. Andsime Organic Estonia meeskonnaga endast parima 🙂

Tagasiside küsitluse saatsime oma 41 liikmele 21. jaanuaril e-kirjaga.

Kuidas meil läks ja kuidas see paistab liikmete poolt vaadatuna, seda tagasisidet nüüd teilt palumegi. Palun anna meile tagasisidet, kuidas 2019. aasta läks meil ja ka sinu ettevõttel! Pikendame tagasiside tähtaega 3. veebruarini.

Kokkuvõtte küsitluse tulemustest teeme 5.02 liikmete infoüritusel.

Aitäh teile, kes te juba olete jõudnud vastata!