ClimateLaunchpad on maailma suurim säästlike äriideede võistlusprogramm. Võistlusele sisenenud ja välja valitud ideed läbivad asukohariigis intensiivse mentorlusprogrammi. See hõlmab endas välismaiste ja Eesti ekspertidega kahepäevast laagrit 2017. aasta suvel ja läbi suve toimuvaid jätkukoolitusi erinevatel äriideede realiseerimise jaoks olulistel teemadel.

2017. aasta ClimateLaunchpad’i programmis osalevad tiimid enam kui 35st riigist ning oodata on üle 1000 osalustaotluse erinevatest maailma nurkadest. Nendest ligi 300 valitakse riigisisestesse juhendamisprogrammidesse. Rahvusvahelisse lõppfinaali, tunnustatud žürii ette oma äriideed tutvustama pääsevad ligi 100 ideed, 3 igast osalevast riigist, kellest parimad 10 võistlejat saavad otsepääsme Climate-KIC’i kiirendisse – tunnustatud äriehitamise programmi, kus potentsiaaliga äriideed kasvavad võimekateks ettevõteteks. Neist kümnest 3 parimat saavad kiirendiprogrammi pääsmele lisaks oma idufirma arendamiseks rahalised auhinnad ja muidugi hindamatul hulgal teadmisi ja tutvusi investorite, ärihaide ning roheentusiastidega!

ClimateLaunchpad’i 2017. aasta suur finaal  toimub oktoobri lõpus Küprosel.

Taotluste tähtaeg Eestis on juba 27. mai! Taotlusi saab esitada ja rohkem informatsiooni programmi kohta leiab veebist aadressil www.climatelaunchpad.org.

Samuti saab täpsemat informatsiooni Cleantech ForEst’i kodulehelt: www.cleantechforest.ee või meie Facebookis.

Erki Ani